O autorce

Monika Gawanowska - szkolenia z LinkedIn dla rekruterów, handlowców i ekspertów

Jestem trenerem, strategiem, coachem, autorką książki "Marka osobista bez tajemnic". Specjalizuję się w personal brandingu i LinkedIn. Od początku 2018 roku przeszkoliłam kilka tysięcy osób. Wystąpiłam przed mniejszą lub większą publicznością kilkadziesiąt razy. Napisałam wiele publikacji, m.in. dla magazynu "Press", „Marketing w Praktyce”, "Social media manager" oraz dla Dziennika Gazety Prawnej. Jestem ekspertką inicjatywy Her Impact, w której wiedzą o LinkedIn wspieram liderki w stawianiu kolejnych kroków w karierze. Gościnnie prowadzę wykłady dla studentów uczelni wyższych tj. Uniwersytet Łódzki, Politechnika Białostocka, Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Białymstoku, Uniwersytet Warszawski.

Współpracuję z przedsiębiorcami, prowadzącymi małe firmy, jak i z organizacjami, zatrudniającymi po kilkaset osób w branżach: finansowej, ubezpieczeniowej, inwestycyjnej, PR, motoryzacyjnej, IT, budowlanej i FMCG.

By jeszcze efektywniej wspierać firmy, z którymi współpracuję, stworzyłam serię e-booków oraz kursów online o LinkedIn, do których dostęp przekazuję uczestnikom moich szkoleń.


Kontakt

Skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem 519 314 111 lub wyślij e-mail na adres: kontakt@monikagawanowska.pl


Więcej o mnieOpinie klientów
Publikacje
Wystąpienia
E-booki o LinkedIn
Kursy online o LinkedIn
Inne szkolenia z LinkedIn
Książka